• Viga 44657 Stolik edukacyjny - Podróż

310.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Cena przesyłki 15
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Mało

Kontakt telefoniczny: 575738790

Zostaw telefon
Viga 44657 Stolik edukacyjny - Podróż
  Ten drewniany stół rozwojowy od farmy Viga Toys ma jasne kolory i zaokrąglone kształty, zachęcając dzieci do używania wyobraźni i tworzenia fantastycznych historii. Jest wystarczająco duży, aby kilkoro dzieci mogło bawić się jednocześnie. Ten stolik edukacyjny jest niezwykle bogato wyposażony w wiele gier. Stół zawiera: tor kolejowy z lokomotywą i wagonikiem, sorter, talerz, obracające się koła zębate, piramidkę, ksylofon do wybijania dźwięków i wiele więcej atrakcji.
 
Drewniany stół do zabawy dla dzieci od firmy VIGA to jedyny taki stół, przy którym dzieci mogą czuć się bezpiecznie i bawić się przez długi czas. Stół jest wieloelementowy i łączy w sobie różne rodzaje zabaw, które mają swoją rolę w rozwoju dziecka. Gry są kolorowe, wciągające i subtelnie przekazują dziecku nową wiedzę i umiejętności.
Imponujące jest to, że wybierając ten stolik edukacyjny, który łączy w sobie wiele innych zabaw, dajesz dziecku możliwość nauki i rozwoju za pomocą jednego przedmiotu! 
 
Różnorodność i kolorystyka figurek wchodzących w skład stolika- zabawki sprawiają, iż służy dziecku na różne sposoby.
Tory kolejowe z kolejką i różnymi przeszkodami, to niesamowita frajda dla dziecka. Zadaniem dziecka jest prawidłowe skojarzenie między nimi i prowadzenie pociągu po szynach, mijając po drodze młyn z obracającą się łopatką, talerz, dźwiękowe cymbałki, bramkę z dzwoneczkiem. Wszystkie elementy mają inne i ciekawe dźwięki dla ucha dziecka, które uwielbiają rytm i melodię.
Umieszczone na stole koła zębate to mechanizm, który należy do ulubionych przez dzieci. Barwne koła zębate jasno pokazują dzieciom związek przyczynowo- skutkowy między okiem a ręką. Dziecko uczy się, że każdy jego ruch ma swój widoczny rezultat. Kręcąc jednym z kółek palcami, natychmiast uruchamia działanie drugiego, którego przedtem nie dotykało. 
Ten nowy mechanizm dla dziecka jest środkiem stymulującym jego umysł.
Zabawka wzmacnia więzi rodzica z dzieckiem. Ten drewniany stolik predysponuje rodzica do towarzyszenia dziecku i przedstawienia mu szczegółów elementów, które widzi na stole, ale jeszcze nie jest w stanie zrozumieć. Istotne jest, aby przy aktywności rodzica rozbudzić zainteresowanie dziecka w takim stopniu, aby dziecko poprawnie zrozumiało swoją rolę w każdej z zabaw.
 
Stolik edukacyjny VIGA 44657 oferuje różne aktywności, które zachęcają do eksploracji, manipulacji i nauki poprzez zabawę. To interaktywne i edukacyjne narzędzie, które wspiera rozwój dziecka we wczesnym wieku.
Przedstaw go swojemu dziecku i pomóż mu znaleźć przyjaciół, z którymi może się bawić, wspólnie pokonywać przeszkody, ustępować sobie nawzajem i uczyć się pracy w zespole.  

Charakterystyka:
-Duży wybór gier zapewni długotrwałą zabawę.
-Rozwija umiejętności motoryczne poprzez zabawę.
- Dziecko trenuje dokładność ruchów palców i dłoni.
-Uczy rozpoznawania kolorów i kształtów.
-Pobudza kreatywność, wyobraźnię i współpracę.
-Wielofunkcyjna zabawka pozwala na jednoczesną zabawę kilkorga dzieci.
-Stolik z wszystkimi elementami pomalowany nietoksycznymi farbami.
- Dla dzieci od 18 miesięcy.

Elementy zabawki zostały zapakowane w estetyczny, kolorowy kartonik dzięki temu estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent!
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o pastelowych barwach, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.


Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18+ miesięcy życia.


DANE TECHNICZNE:


Wymiary produktu:
Dł.450mm x wys. 422mm x szer. 450mm
Waga netto 2,6 kg

Wymiary opakowania:
Dł.456mm x wys. 470mm x szer. 125mm
Waga brutto 3,2 kg


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.


 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie