• Viga 44066 PolarB Chodzik edukacyjny - Samochód z narzędziami

295.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Cena przesyłki 15
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Mało

Kontakt telefoniczny: 575738790

Zostaw telefon
Viga 44066 PolarB Chodzik edukacyjny - Samochód z narzędziami

 

Chodzik należy do najczęściej wybieranych zabawek dla dzieci, które rozpoczynają stawianie pierwszych kroków.Spacer z nim ułatwia utrzymanie równowagi podczas doskonalenia chodzenia. Jest wyjątkowo stabilny a zarazem bezpieczny i wykonany z najwyższej jakości drewna bukowego. Zabawka w formie autka doskonale łączy funkcję chodzika jak i panelu edukacyjnego. Doskonale wspomogą wyobraźnie, kreatywność, rozwój zdolności manualnych oraz dużej i małej motoryki.
Ta ruchoma platforma w kształcie samochodu jest pełna zabawy. Zawiera: młotek, winkiel z linijką, śrubokręt, klucz, łączniki, śruby i nakrętki. Dzieci mogą używać również autka jako wózka na zabawki i narzędzia.

Główny panel posiada 12 otworów, do których można przykręcać dowolne elementy, tj. zębatki, śruby z nakrętkami i łączniki. Górna część zakończona jest uchwytem, który posłuży do nauki chodzenia lub przesuwania wózka. Natomiast, ścianki boczne posiadają po 8 otworów, do których również można przykręcać elementy znajdujące się w zestawie.

W przedniej części znajdują się cztery dedykowane otwory na narzędzia.
Dodatkowym atutem są gumy antypoślizgowe, które mieszczą się na drewnianych kołach. Dzięki temu zabezpieczają dziecko przed poślizgiem oraz chronią podłogę.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami w stonowane barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość oferowanych produktów, dlatego dbamy o to, aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).


Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.DANE TECHNICZNE:
Wymiary produktu:

Dł. 490mm x szer. 470mm x wys. 320mm
Waga- 2,49 kg

Wymiary opakowania:
Dł. 500mm x szer. 320mm x wys.130 mm
Waga- 2,99 kg


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.
 
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie